«سیاست حریم خصوصی وب‌سایت مهندس بزرگ زاده»

آدرس وب‌سایت من: http://bozorgzadeh.ir

          فعالیت «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» مطابق با آیین‌نامه ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد. همچنین ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست برای حذف کاربری خود با ارسال درخواست به تیم پشتیبان این امکان برای آن‌ها فراهم گردد.

کدام یک از اطلاعات شخصی را جمع آوری می‌کنیم و چرا؟

          هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی همچون دفعات بازدید شما از سایت، مدت زمان حضور شما در سایت، نسخه مرورگر، دستگاهی که با آن سایت را مشاهده می‌کنید، منطقه جغرافیایی شما و اطلاعات فنی دیگر که جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت به ما کمک خواهد کرد، جمع‌آوری خواهد شد. این اطلاعات به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته نخواهد شد و فقط جهت بهبود «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» استفاده خواهد شد.

دیدگاه‌ها

          وقتی بازدیدکنندگان نظری در سایت ارسال می‌کنند، ما داده‌هایی که از کاربر هنگام نظر به جا مانده را جمع‌آوری می‌کنیم؛ مثل آدرس ایمیل، آدرس IP (نشانی پروتکل اینترنت)، زمان ارسال نظر و همچنین اگر آدرس ایمیل شما در سرویسی که Gravatar ارائه می‌دهد ذخیره شده باشد، بعد از تائید نظر شما، تصویر کاربری شما در این سایت به نمایش در خواهد آمد.

– لینک صفحه سیاست حریم خصوصی کاربران در Gravatar را از طریق آدرس ذیل مشاهده کنید: https://automattic.com/privacy

رسانه

          اگر تصویری را در یکی از سرویس‌های ارائه شده در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» قرار می‌دهید، باید توجه کنید که این تصویر حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) نباشد؛ بازدیدکنندگان دیگر می‌توانند بعد از ذخیره سازی تصویر موقعیت مکانی این تصاویر را استخراج کنند.

کوکی‌ها

          بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وب‌سایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، آدرس ایمیل و وب‌سایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید؛ اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت. ماندگاری کوکی‌ها در وب‌سایت به مدت ۱ سال است.

          اگر در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» دارای حساب کاربری باشید و با آن به وب وارد بشوید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

          بعد از اینکه به حساب کاربری خود در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» وارد می‌شوید، چندین کوکی برای ذخیره‌ی اطلاعات ورودتان و انتخاب‌هایی که در صفحه‌ی وب‌سایت صورت داده‌اید، نصب و تنظیم می‌شوند. کوکی‌های ورودی به مدت ۷ روز فعال هستند و اطلاعات انتخاب صفحاتی که داشته‌اید نیز در طول ۱ سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر گزینه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنید، در طول ۲ هفته آینده، ورود شما بدون نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه عبور خواهد بود. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج بشوید، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

          اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

* «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده»  از این کوکی‌ها تنها به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان خود استفاده می‌کند و هیچ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

          مقالات و محتواهای «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» ممکن است شامل منابع متفاوتی (ویدئو، تصویر، متن و…) باشد. اگر محتوایی از سایت‌های دیگر در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» قرار بگیرد، عیناً در قالب و شکلی که در آن سایت دیده شده، منتشر خواهد شد. این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید. برای مشاهده این موارد بهتر است قبل از استفاده از این سایت‌ها، به برگه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران این سایت‌ها مراجعه کنید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

          اگر در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه داشتن نظراتِ در انتظار بررسی نخواهد بود. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

          کاربرانی که در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» ثبت‌نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آن‌ها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وب‌سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

– دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.

تبلیغات

          امکان دارد شرکت‌های تبلیغاتی که ما از آن‌ها تبلیغات دریافت می‌کنیم، سمت کاربر کوکی‌هایی را ارسال کنند که اطلاعاتی همچون تعداد دفعات نمایش تبلیغ به شما، موقعیت جغرافیایی شما را به این شرکت ارسال کنند؛ که این اقدام جهت بهبود در امر نمایش تبلیغ است. «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» با شرکت‌های تبلیغات غیر معتبر که اطلاعات اضافه از کاربران دریافت می‌کند، همکاری نمی‌کند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید:

          اگر در «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» ، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید؛ حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وب‌سایت بر جای گذاشته‌اید. ضمناً حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملاً محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

          باتوجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات در سایت، این دسترسی‌ها نیز تغییر کند و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صفحه تمام آن‌ها افزوده خواهند شد؛ استفاده شما از «وب‌سایت مهندس بزرگ زاده» که شامل بازدید و مشاهده آن هست، به منظور پذیرش تمامی این قوانین است.

* در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام درباره موارد بالا، می‌توانید آن‌ها را از طریق صفحه «تماس با من» به اطلاع مدیران وب‌سایت برسانید تا پاسخ تمام  پرسش‌های شما ارسال گردد./

بستن منو
اجرا شده توسط: همیار وردپرس